Paksi Sportegyesület hírei

2005. augusztus 22.
Labdarúgás - Begyűjtötte 9. pontját a felnőtt csapat

Villanyfényes mérkőzésen léptek pályára Felcsúton, a nemzeti ünnep napján a felnőtt labdarúgók. Mindkét csapat nagy iramban kezdett, felváltva forogtak a kapuk veszélyben, majd átvette az irányítást a zöld – fehér gárda. A játékrész közepén a Búzás révén megszerzett vezetés, majd a gyors egyenlítés után is fölényben maradtak. Báló 31. percben lekönyvelt fejesgólja után megérdemelt vezetéssel vonultak pihenőre a csapatok. A fordulás után nagy fölénybe került a Felcsút és egy jogosan megítélt büntető után egalizáltak. Ambrus kissé szigorúnak tartott kiállítását követően Lengyel Ferenc cserékkel frissítette a csapatot, amely fokozatosan kijött a szorításból és emberhátrányban is egyenrangú ellenfele volt a kitűnő hazai csapatnak. Kiss Tamás remek egyéni alakítása végén ismét paksi vezetést mutatott az eredményjelző a 72. percben. Végeredmény: Felcsút – PSE 3:2.

Összeállítás: Kovács Attila, Ambrus Sándor, Fehér Attila, Benedeczki Ferenc, Vizdár Zsolt, Mészáros István, Tamási Gábor (Heffler Tibor), Kiss Tamás, Búzás Attila (Abonyi Levente), Báló Tamás, Böde Dániel (Varga László)