Paksi Sportegyesület hírei

2005. augusztus 22.
Labdarúgás - Három mérkőzés, három győzelem

A Paksi SE NB.II-es labdarúgó csapata a bajnokság 3. fordulójában is győztesként hagyta el a pályát, szombaton, Felcsúton gyűjtötte be a 3 pontot.

Felcsút - Paksi SE 2:3 (1:2)
PSE: Kovács A., Ambrus, Fehér A., Benedeczki, Vízdár, Mészáros I., Tamási (Heffler 67’), Báló, Búzás (Abonyi 60’), Kiss T., Böde D. (Varga 63’)
Három forduló, három győzelem.
Ez a Paksi SE NB. II-es labdarúgó csapat őszi rajtjának a mérlege. Szombaton, a bajnokság harmadik mérkőzésén a tavalyi bajnok Felcsút otthonában nyertek a paksiak 3:2 arányban. A találkozó elején Búzás 18 méteres bombájával jutottak előnyhöz a Duna partiak (19’ 0:1), melyre hamarosan jött is a válasz a túloldalról (22’ 1:1). Majd a félidőt jelző sípszó előtt Báló Tamás fejese állította be a félidő eredményét (32’ 1:2). A második játékrész elején Ambrust 16-oson belüli buktatásért kiállították, a büntető értékesítésével pedig egyenlítettek a hazaiak (58’ 2:2). A véghajrában emberhátrányból szerezte harmadik gólját Paks, Kiss Tamás révén (72’ 2:3), ezzel beállítva a végeredményt. A következő hazai bajnokiját az eredeti időponttól eltérően, 26-án, pénteken 17:30-kor játssza a Lengyel Ferenc alakulat a Szombathelyi Haladás együttesével. A Sport2 élőben közvetíti az összecsapást.