Paksi Sportegyesület hírei

2005. szeptember 19.
Karate
Ismét kitettek magukért a karatékák

Hétvégén Veszprémben rendezték a III. Regionális Karate Bajnokságot, melyen a Paksi Sportegyesület Karate Szakosztálya a 217 induló között igen előkelő helyeket szerzett meg az egyes korcsoportokban. Záborszki Zoltán tanítványai 116 ponttal végeztek a második helyen, mindössze 4 ponttal lemaradva a győztestől. Egyéniben első lett korosztályában: Felföldi Márk, Törjék Rebeka, Petz Achilles, Horváth Károly, Bebők Nikolett, Guzorán Attila, valamint a 10-11 éves fiú csapatunk, a 15-16 éves lány csapatunk és a felnőtt férfi csapatunk. A dobogó második fokára állhatott: Farkas Péter, Rácz Krisztina, Király Gábor, Paksi Éva, Ambrus Attila. Bronzérmet sikerült begyűjtenie Petz Martinnak, Ferenczi Ágnesnek és Géczi Lajosnak. A torna legeredményesebb férfi versenyzőjének az egyesületünk hírnevét öregbítő Guzorán Attilát választották.
A következő megmérettetés a Magyar Bajnokság lesz. Reméljük ott is hasonló szép eredményeket érnek el versenyzőink.