2005. szeptember 27.
Ökölvívás
Hét érem maradt Pakson

A hétvégén került megrendezésre az ESZI Sportcsarnokban a kétnapos nemzetközi ökölvívó gála, valamint egyesületünk fiatalon elhunyt tehetséges ökölvívója, Trapp Ferenc emlékére kiírt I. Trapp Ferenc Emlékverseny.
A versenyen 10 egyesület 54 ökölvívója lépett szorítóba négy korcsoportban. A tornát az aradi boksz klub részvétele tette nemzetközivé. A mezőny kiegyensúlyozottságát mutatta, hogy a mérkőzések többsége pontozásos győzelemmel ért véget, mindössze hét találkozó fejeződött be idő előtt.
Versenyzőink remekül helyt álltak, két arany, két ezüst és három bronzérmet pofoztak össze. Junior 54 kg-ban Orsós Attila, 64 kg-ban Molnár József a dobogó legfelső fokára állhatott fel. Junior 69 kg-ban Imre Tamás, felnőtt 81 kg-ban Orsós István a második, míg a serdülő 38,5 kg-ban Sárközi Béla, a kadet 66 kg-ban Balogh Gábor, a felnőtt 60 kg-ban Hegedűs István a harmadik helyen végzett.
A Trapp Ferenc Emlékverseny győztese a Kecskeméti SC lett 31 ponttal, különdíjban részesült Zsirai Norbert (Sopron), és Varjú György (Kecskemét).