Paksi FC hírei

2006. március 20.
Labdarúgás - Tömegek örülhettek az első győzelemnek

Hétvégén hatalmas érdeklődés, óriási nézőszám előtt futottak ki a gyepre a zöld-fehér fiúk. A Felcsút elleni, rangadónak számító mérkőzésen a szurkolók száma elérte az 1.500-at, akiknek bizony nem okozott csalódást a Lengyel Ferenc irányította gárda.

A közönség meg is hálálta a jó játékot, pergett a dob és folyamatosan zúgott a Hajrá PSE! Izgalmas, akciókban bővelkedő mérkőzést produkált a két csapat.

Az első félidőben a PSE kezdett jobban, Kovács bravúros védéseket produkált, ám jó néhány helyzete volt a Felcsútnak is, ami a 43. percben vendég góllá érett. Kovacsics tíz méterről a jobb alsó sarokba lőtte a labdát. Két percen belül megérkezett rá a válasz, Tamási fejelte a bőrt a hálóba. 1 – 1-es eredménnyel vonultak pihenőre a csapatok.

A második félidő 47. percében Báló kezdte meg a gólgyártást, 2 – 1-re módosítva az eredményt. A második kapott gól után kapkodni kezdett a Felcsút, amit ismét kihasznált a Paks, a 75. percben Buzás tudott eredményes lenni. 3 – 1. De még mindig nem volt vége a mérkőzésnek, nem lehetett megnyugodni. A 77. percben Kovacsics emelte át Kovács kapus felett a labdát, ezzel beállítva a találkozó végeredményét. PSE – Felcsút 3 – 2.

Így a tabellán sikerült az őszi fordulóból hozott 4 pont előnyt 7-re növelni. Sárga lapot kapott: Kiss Tamás, Tamási Gábor és Benedeczki Ferenc Lengyel Ferenc: Két ellentétes félidő után megérdemelten nyert a csapat.