Paksi FC hírei

2006. február
Labdarúgás - Edzőtáboroztak a felnőtt labdarúgók

Februárban Balatonfüreden, a Paksi Atomerőmű Rt. Rehabilitációs központjában töltött egy hetet felnőtt labdarúgó csapatunk. A Lengyel Ferenc irányította gárda az egy hét alatt több edzőmérkőzést is játszott. Elsőként a Kaposvár NBI-es együttesével csaptunk össze, akiket 3:0 arányban sikerült legyőzni. A gólokat Buzás (2) és Szabados szerezte.

Másnap a Pápa csapata ellen szintén Veszprémben a műfüvön álltunk pályára, akikkel szoros mérkőzésen Varga góljával egy döntetlent sikerült kiharcolni (1:1).

Harmadik nap – harmadik első osztálybeli csapat: az MTK-val a Testnevelési Egyetem Csörsz utcai műfüves pályáján mértük össze erőnket. Itt lámpafényes mérkőzésen, a vége felé pedig már hatalmas ködben Benedeczki és Heffler góljával magunk alá gyűrtük a NBI elején tanyázó MTK-t.

Hétvégén a helybeli, harmadosztályban szereplő labdarúgókkal meccseltünk, akiket 13:0 arányban vertünk meg. A gólokat szerezte: Nógrádi (4), Abonyi (2), Gábor Gergő (2), Tóth Péter, Szabados Attila, Csehi Tamás, Böde Dániel, Barics Péter.
A mérkőzések mellett a kondi edzésekre és a rehabilitációra is volt lehetősége a fiúknak a PaRt. felújított központjában.