Amatőr tenisz - Találkozók

2009. augusztus 09.
Amatőr tenisz
XXIV. Villamosenergia-ipari Tenisztalálkozó 2009. - Szeged

Augusztus 6-9-én Szegeden került megrendezésre a XXIV. Villamosenergia- ipari Tenisztalálkozó, melyen a PA Zrt. tizenhárom fős csapattal vett részt. A három napos versenyen húsz társaság 200 dolgozója versengett a kupákért és a minél jobb helyezésekért. A tizennégy versenyszámból társaságunk dolgozóinak sikerült öt, dobogós helyezést elérni.
A húsz részvénytársaság vetélkedésében a Pa Zrt. csapata az előkelő negyedik helyen végzett (a hagyományos számítás szerint!)

Képek a találkozóró: KLIKK IDE

Korosztályában Tárnok László az első, Pataki János és Klopcsik Ferenc a harmadik, a férfiak kvalifikációs versenyszámában Barta Attila szintén a harmadik helyen végzett. Az FP40 kategóriában. A Szilágyi István-Tárnok László páros a második helyen végzett. A legjobb nyolc közzé került és ezzel értékes pontokat szerzett Bakó Györgyi, Gulyás Zoltán, Skach Lóránt, Simon Zoltán és Ignits Miklós.