Tenisz szakosztály hírei

2015. május 04.
Tenisz
Aranyérem a Csaba Kupáról - Békéscsaba

2015. május 2-4-ig került megrendezésre Békéscsabán a Csaba Kupa. Egy régóta érlelődő aranyérmet szerzett Kertész Milán a PSE, 13 éves versenyzője. Milán számtalan versenyen ért már el 2. és 3. helyezést, de az első hely, a tornagyőzelem mostanáig váratott magára.

Milánnak négy mérkőzést kellett játszania a tornagyőzelemhez, melyet kivételes mérleggel ért el: a négy mérkőzésen csak egyetlen játékot veszített, vagyis 48 : 1 a nyert és vesztett játékok aránya. A győzelem 41 ranglista pontot jelent, mely a következő ranglistán újabb előre lépést jelent majd. Gratulálunk !

Az ifjú teniszező nem pihenhet, hiszen hétvégén az OB-s felnőtt csapatban fog bemutatkozni. Nagy megmérettetés ez egy 13 éves teniszezőtől, mikor a felnőttek közt kell játszania a PSE csapatában a csapatért.