Paksi Sportegyesület - Karate szakosztály hírei

2018. március 8.
Karate
Éremeső a VIII. Hódos Kupán - Hajdúnánás

A PSE Karate Szakosztálya 8 fő versenyzővel képviseltette magát a Hajdúnánáson megrendezett VIII. Hódos Imre Kupán. 21 klub, 161 versenyzője vett részt az eseményen. A PSE karatékái 8 egyéni arany érmet és csapat arany érmet, ezen kívül 4 ezüstöt, illetve 5 bronz érmet szereztek.

Külön kiemelendő hogy Tóth Dominik a 12-13 éves korosztályt megnyerte, így egy kategóriával feljebb lett nevezve, ahol II. és III. helyezést ért el a 14-15 évesek mezőnyében. Kimagasló teljesítményt nyújtott továbbá Fehér Zsolt, aki a hosszabbításban csúszott le az első helyről. Gulyás Félix a 8-9 éves korosztály mindkét versenyszámát nyerte, illetve Lakatos Lukács a 10-11 éves korosztályban állhatott a dobogó legfelső fokára.

A csapat versenyszámot Tóth Dominik, Lakatos Lukács és Kovács Adriána nyerte meg. A Szakosztály versenyzői kiváló teljesítményt nyújtottak ebben a népes mezőnyben.