Tájfutó szakosztály hírei

2006. október 08.
Tájfutás
Idegenben sem találtak legyőzőre a tájfutók

A Csongrád Megyei Tájfutó Szövetség október első hétvégéjén Szeged és Sándorfalva térségében rendezte a regionális Szeged Kupa Tájfutó Versenyt, melyen egyesületünk tájfutói is tájolót ragadtak.

Szakosztályunk 12 fővel képviseltette magát a rangos versenyen, ahonnan hét éremmel tértek haza. F18-ban első lett Dominik Lázár. Az F16-os kategóriában elsöprő PSE győzelem született:

első helyen végzett Adorján Tamás, második lett Bors Márton, míg harmadikként Rácz Péter ért a célba. A hölgyek mezőnyében hasonló eredmény született az N16-os kategóriában, ahol szintén a Mittler tanítványok gyűjtötték be az érmeket. Elsőként végzett Sági Olívia, második helyen zárt Lajkó Nikoletta, Feil Adrienn pedig harmadik lett.

Most hétvégén sem tétlenkednek tájfutóink, Mittler József vezetésével három napos edzőtáborban vesznek részt Bátaapátiban. Vasárnap a Gemenc Kupával zárják a felkészülést.