Tenisz szakosztály hírei

2018. szeptember 29.
Tenisz
Szezonzáró amatőr teniszverseny - Paks

Szezonzáró amatőr teniszverseny Ősz-Eljövő Kupa néven szeptember 29-én került megrendezésre a Tenisz Szakosztály az őszi amatőr versenye. A 16 nevező nem csak Paksról, hanem a környező településekről is érkezett (Tolna, Dunaszentgyörgy, Fadd, Bölcske, Szekszárd, sőt még Székesfehérvárról is).

A résztvevők kettő csoportba lettek osztva, hogy a hasonló tudásúak egymással vívjanak meg. Így alakult ki az „A” csoport – tapasztaltabb, erősebb játékerőt képviselő játékosok - 9 fővel, a „B” csoport pedig 7 fővel. Az „A” és „B” csoporton belül alcsoportokban mérkőztek meg a teniszezők körmérkőzéses formában.

A csoportgyőztesek pedig szintén körmérkőzéses formában harcoltak a dobogós helyezésekért. Említésre méltó, hogy egyetlen női indulóként Barta Kitti is elindult a „B” csoportban és az előkelő 4. helyen végzett a férfiak között. Végeredményként a dobogós helyezések: