2018. november 19.
Tenisz
Alba Regia Kupa - Székesfehérvár

Kenyeres Ádám megnyerte az Alba Regia Kupát!

Székesfehérváron november 17-19-én került megrendezésre az Alba Regia Kupa, F2 verseny.
Tenisz szakosztályunkat Kenyeres Ádám képviselte a versenyen. Ádám jelenleg a férfi csapat 1-es számú játékosa. Ádám a rangsora alapján a verseny 2. számú kiemeltje volt.

Első körben a magyar ranglista 538. helyezettjét győzte le kettő sima szettben, majd a második körben Dr. Boros Miklós ellen bizonyult jobbnak 6/0, 6/3-ra, ezzel bejutott a verseny döntőjébe.

Itt azzal a fiatal, 15 éves teniszezővel kellett megvívnia, aki legyőzte a verseny 1. számú kiemeltjét, a magyar ranglista 48. helyezettjét. Versenyzőnk végül döntő szett supertiebreak-ban megnyerte a székesfehérvári versenyt, ezzel 10 magyar ranglista pontot kapott.