Nincs közelgõ esemény

917-en pattantak nyeregbe

Szabadidő sport - 2022 máj. 31

Utolsó állomásához ért a Fuss, Ússz, Kerékpározz a Gyermekedért kezdeményezésünk.

Véget ért a Fuss, Ússz, Kerékpározz a Gyermekedért program. A három állomásból álló rendezvénysorozatunkon összesen 2011 fő vett részt. Legnagyobb érdeklődésnek a kerékpározás örvendett, 917 fő pattant nyeregbe és tekerte le a közel 10 km-es távot.

Ahogy az a felhívásban is szerepelt, ez egyfajta verseny volt a paksi óvodák és általános iskolák között. Az intézmények mozgósították a gyerekeket és a szülőket, és az az intézmény lett a győztes, aki a legtöbb embert tudta a programba bevonni. Az eredményhirdetésre ünnepélyes keretek között a Paksi Városi Gyermeknapon került sor május 28-án.

VIII. Kishegyi úti Óvoda

Az első 3-3 helyezett sportszerutalványt kapott összesen 850.000 forint értékben. A győztesek az utalványokat az év végéig tudják beváltani. Az utalványokon felül oklevet, illetve az első helyezettek kupát kaptak.